statystyki szczegółowe

Aktualności

70 minuta ...

• autor: tkowal, 2014-09-29 06:26

Nasz zespół niestety przegrał w Orzyszu 5-1 (1-0). Wiecej w rozwinięciu newsa. ..

Pierwsze 25 min pierwszej połowy spotkania to zdecydowana przewaga gospodarzy , którzy już w 8 min zdobywają piękną bramkę. W 15 min po zderzeniu się z Markiem Bednarczykiem z powodu kontuzji boisko musi opuścić Daniel Rukaszan, za którego desygnowany do gry został Marek Gołaszewski. Później gra była już wyrównana, a nawet momentami nasz zespół przeważał lecz końca pierwszej połowy nie było zmiany wyniku.

Na drugą połowę nasz zespół wyszedł ustawiony bardziej ofensywnie i na zmianę wyniku nie czekaliśmy długo. .... W 55 min akcja Piwiszkis - Bednarczyk i ten drugi daje wyrównanie w meczu 1-1. Po bramce wyrównującej nasz zespół zaczął przeważać i gdy wydawało się , że kolejna bramka wisi w powietrzu nadeszła niestety 70 min spotkania. Nie groźne dośrodkowanie w nasze pole karne piłkę stara się wybić Tomasz Gołaszewski i...... piłka ląduje w okienku bramki strzeżonej przez Marcina Żywickiego............. Po tej bramce nasz zespół niestety już się nie "podniósł" a wręcz załamał i gospodarze momentalnie zaczęli przeważać na boisku czego efektem były zdobyte jeszcze 3 bramki.

Na pewno boli porażka w takich rozmiarach lecz nie wolno zapomnieć ,że nasz zespół dalej przewodzi w ligowej tabeli. Trzeba jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i przygotować się przede wszystkim mentalnie do następnego spotkania z Pogonią Banie Mazurskie.