statystyki szczegółowe

Aktualności

Z dalekiej podróży. ..

• autor: tkowal, 2014-09-16 05:28

Nasz zespół pokonał w Kowalach Oleckich tamtejszego Kowalaka 2-3(1-0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Andrzej Pirog 2 oraz Mateusz Madej . Więcej w rozwinięciu.

Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy udokumentowana tylko jednym golem zdobytym z rzutu karnego w 35 min.(kolejny raz w naszej bramce fenomenalnie spisywał się Marcin Żywicki) Niestety pod koniec pierwszej połowy w 43 min.za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Marcin Bielski i nasz zespół musiał radzić sobie w 10.

Początek drugiej połowy to zdecydowane ataki gospodarzy i kolejna bramka zdobyta w 55 min. Kiedy wszystkim wydawało się ,że jest już "po meczu" nasz zespół za sprawą Andrzeja Piroga w 65 min zdobył bramkę kontaktową. Gospodarze dalej atakowali lecz marnowali okazje ,a nasz zespół zdobył kolejną bramkę ,z rzutu wolnego,a strzelcem tego gola był Mateusz Madej. Pod koniec meczu w  82 min kolejny rzut wolny wykorzystał Andrzej Piróg i z 2-0 zrobiło się 2-3 dla naszego zespołu.Taki wynik utrzymał się do końca meczu i to nasz zespół cieszył się ze zwycięstwa !!

Dla takich meczy warto żyć !!!!!!! Sztuką jest zagrać słaby mecz i wygrać !!!!!!