Aktualności

Wicelider pokonany ! Wejście "smoka" Pawłowskiego !

• autor: tkowal, 2014-04-22 07:18

Tytan 3 - 2 Kowalak

Pierwsza połowa to wymiana ciosów tak z jednej jak i drugiej strony. W naszej bramce kolejny raz dobrze spisywał się M.Żywicki. Koło 25 min tracimy bramkę na 0-1 po kuriozalnym błędzie naszej defensywy. Po stracie bramki nasz zespół szybko się podniósł i w 30 min mamy wyrównanie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego D.Rukaszana M.Bednarczyk głową pakuje piłkę do siatki. Do przerwy wynik już się nie zmienił mimo kilku świetnych sytuacji z jednej i drugiej strony.

Po przerwie do 65 min wydawało się ,że remis jest sprawiedliwym wynikiem. Wtedy to za A.Kowalskiego wchodzi K.Pawłowski i w niespełna 5 min. doprowadza stadion do euforii i daje nam dwu bramkowe prowadzenie. Konrad dwa razy z rzędu lobuje bramkarza gości i staje się bohaterem spotkania . Gdy wydawało się ,że już się nic złego stać nie może w końcówce tracimy bramkę na 3-2. Jak się później okazało była to ostatnia bramka w tym meczu.

Trzy punkty zapisujemy na konto naszego zespołu !!!!!! Brawa dla wszystkich zawodników !!!!!!!

Dla zawodnika gości, który doznał kontuzji jeszcze w pierwszej połowie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko !!!!!