|
||||||
|
dzisiaj: 35, wczoraj: 28
ogółem: 1 266 874
statystyki szczegółowe
Rok założenia: 2004
Barwy: błękitno-granatowe
Prezes: Mariusz Kragiel
Trener: Mariusz Kragiel
Kierownik: Dariusz Kragiel
Kapitan drużyny: Marcin Bielski / Tomasz Gołaszewski
Adres: Łankiejmy 10 , 11-430 Korsze
Najwyższe zwycięstwo w lidze: 8:0 z Unią Woźnice w sezonie 07/08
Najwyższa porażka w lidze : 13:2 z Mosirem Kętrzyn w sezonie 12/13
Jednak z Łyną Sępopol nie z Szansą Reszel jak wcześniej planowano nasz zespół rozegrał swój środowy sparing.
Łyna okazała się dużo lepsza i pokonała nasz zespół wysoko 8-1
W ubiegłą środę Tytan miał rozegrać drugą grę kontrolną z Jurandem Barciany.
Niestety nasz zespół z powodów kadrowych nie pojechał na ten mecz.
Ostatnia próba rozegrania meczu kontrolnego w tym tygodniu w meczu z SZANSĄ Reszel.
Niestety nasz zespół z powodów braków kadrowych nie pojawił się na corocznym Turnieju im.Rafała Ziółkowskiego w Sątopach. Szkoda tym bardziej ,że nasz zespół co roku meldował się w tych rozgrywkach i zdobywał nagrody.
Turniej wygrał zespół SZANSY RESZEL ,który pokonał 4-5 ORAN Sątopy. (pod naszą nieobecność rozegrano tylko jeden mecz.....)
Tak według roboczego terminarza wyglądać może pierwsza kolejka:
Terminarz rozgrywek ligi: KLASA B GRUPA 1 Kolejka 1 w dniach 19-08-2017
1 UKS Tytan Łankiejmy - LKS Orkan Sątopy 2017-08-19
2 KS Olimpia Miłki - GZLZS Fortuna Wygryny 2017-08-19
3 LZS Orzeł Czerwonka - BKS Warmianka Bęsia 2017-08-19
4 BKS Tęcza II Biskupiec - SAS Szansa Reszel 2017-08-19
B KLASA – GRUPA 1 (system szkocki – 3 z 4 rund 10 kolejek/10 meczów jesienią i 11k/11m wiosną)
pierwsza kolejka: 19.08.2017,
1. BKS Warmianka Bęsia
2. BKS Tęcza II Biskupiec
3. LZS Orzeł Czerwonka
4. UKS Tytan Łankiejmy
5. KS Olimpia Miłki
6. SAS Szansa Reszel
7. LKS Orkan Sątopy
8. GZLZS Fortuna Wygryny
B KLASA – GRUPA 1 (system tradycyjny 9 kolejek / 8 meczów)
1. BKS Warmianka Bęsia
2. BKS Tęcza II Biskupiec
3. LZS Orzeł Czerwonka
4. UKS Tytan Łankiejmy
5. KS Olimpia Miłki
6. SAS Szansa Reszel
7. LKS Orkan Sątopy
8. KS Tempo II Ramsowo Wipsowo
9. GZLZS Fortuna Wygryny
Nasz zespół przegrał w Barcianach z Jurandem 7-0. Przypomnijmy ,że Jurand od tego sezonu to zespół z ligi okręgowej.
Była to pierwsza gra kontrolna naszego zespołu.
Najprawdopodobniej Pogoń Ryn nie zgłosiło seniorów do rozgrywek.
Zapowiada się więc grupa 10 zespołowa.
Tak najprawdopodobniej będzie wyglądała nasza grupa w nowym sezonie :
BKS Warmianka Bęsia , BKS Tęcza Biskupiec II, Start Kozłowo, Tytan Łankiejmy, KS Olimpia MIŁKI, SAS Szansa Reszel, Pogoń Ryn, LKS ORKAN Sątopy, GKS Szczytno, Fortuna Wygryny, Wałpusza 07 Klub Piłkarski
2:2 | ||
KS Olimpia Gmina Miłki | UKS Tytan Łankiejmy |
B-klasa » Grupa 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||
|
Mecze sparingowe |